Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 1
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 2
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 3
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 4
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 5
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 6
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 7
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 8
Byt 4 + kk, Táborská, Černošice - Praha-západ | 9
Exkluzivně

Byt 4 + kk

Interiér 213 m2, terasa 190 m2, balkon 7 m2

Praha-západ, Černošice, Táborská

Penthouse ve vysokém standardu, s 2 terasami, balkonem a vířivkou, nacházející se ve 3. a 4. nadzemním podlaží viladomu od architektů studia SHA, nabízí pohodlné moderní bydlení s úžasnými výhledy na panorama Prahy a údolí řeky Berounky, se snadnou a rychlou dostupností do Prahy.

Výtahem ovládaným bezpečnostním čipem vyjedete přímo do obývacího pokoje. Na otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem přirozeně navazuje přes prosklenou fasádu nadstandardně prostorná terasa s vířivkou (Villeroy & Boch), která poskytuje úžasné výhledy za každého ročního období a v každé denní či noční hodině. Další terasa přiléhá k rodičovské ložnici s prostornou šatnou a trezorem. Součástí penthousu je dále velkorysá vstupní hala, hostinská ložnice, dětský pokoj, dvě koupelny, dvě toalety a prostorná komora.

Dostatek světla bytu dodávají dřevěná velkoplošná EURO okna, ve večerních hodinách interiér včetně schodiště působivě osvětlují designové skleněné lustry. Kuchyňská linka obsahuje dvě trouby, vestavný kávovar, vinný humidor, klasickou varnou desku a desku pro pánev WOK, gril, odsavač par, lednici, mrazák a myčku: spotřebiče jsou nejvyšší řada od společnosti Miele. Na stěnách jsou použity německé stěrky a barvy ZERO. Podlahová krytina je luxusní lesklá keramická dlažba, v ložnicích celoplošné koberce. Sanitární zařízení koupelen je značky Villeroy & Boch. K jednotce náleží 3 garážová stání pod kamerovým dohledem a sklep. Vytápění je z centrální plynové kotelny.

Rezidence leží v městečku Černošice, které leží v těsné blízkosti Prahy v malebném údolí řeky Berounky v blízkosti chráněné krajinné oblasti Český Kras a je už od první republiky tradičním místem pro bydlení bohatých Pražanů. Město má veškerou občanskou vybavenost (obchody, mateřské i základní školy, lékařské ordinace, ale i kino nebo fotbalový stadion a krytý zimní stadion), v blízkosti rezidence se nachází tenisové kurty, kavárna, 2 supermarkety, lékárna, bankomat.

Zastávka autobusu hromadné dopravy je pár kroků od domu, spojení s Prahou zajišťují autobusy i vlaky. Cesta autem do centra Prahy i na letiště je rychlá a pohodlná, trvá cca 25 minut.

Interiér 213 m2, terasa 173 m2, terasa 17 m2, balkon 6,7 m2, sklep 7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 410 m2
Terasa 190 m2
Balkon 7 m2
Parkování 3 garážová parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26692
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.