Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 118 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Nové Město, Soukenická

14 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý a vzdušný prostor s čistými liniemi a nádechem funkcionalismu. To vše nabízí tento byt v 5. podlaží činžovního domu s výtahem v samém centru města, kousek od náměstí Republiky.

Interiér je tvořen prostornou vstupní halou, odkud vedou dveře do šatny, koupelny a na toaletu, dále také do ložnice (s malou šatnou), která je dveřmi propojena s dětským pokojem. Hala se otevírá i do prostoru kuchyně s designově minimalistickou kuchyňskou linkou vytvořenou na míru. Velkými zasouvacími dveřmi z kuchyně vejdete do obývacího pokoje. Výhodou bytu je i malý balkón vedoucí do světlíku domu.

Byt je po kompletní rekonstrukci se zachováním původních prvků ze 30. let.
Kvalitní vybavení zahrnuje španělskou dlažbu a obklady v koupelně a na toaletě, dřevěné parkety, plně vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči Siemens, Bosch a Franke a sanitou značky Laufen.

Dům je situován v atraktivní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností včetně tramvajových zastávek, stanic metra, butikových restaurací a zajímavých bister, barů a nákupního centra Palladium v těsném okolí. Staroměstské a Václavské náměstí do 15 minut chůze od domu. Možnost parkování v Palladiu a Kotvě.

Interiér 118,8 m2.

Prodejní cena 14 500 000 Kč / 566 628 €
Celková plocha 119 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB F
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26788

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.