Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 1
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 2
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 3
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 4
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 5
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 6
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 7
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 8
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 9
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 10
Byt 4 + kk, Netroufalky, Brno - Bohunice - Brno | 11
Exkluzivně

Byt 4 + kk

Interiér 215 m2, terasa 32 m2

Brno, Brno - Bohunice, Netroufalky

Nadstandardní prostorný moderní byt s klimatizací, prostírající se na celém 7. podlaží nově vzniklého rezidenčního komplexu Live UP - Netroufalky, poskytuje jedinečné výhledy na město, Špilberk, Petrov a okolní lesy. Komplex obklopený zelení je umístěn nad rekreační oblastí Riviéra a Čertík. Bezproblémové parkování na vlastních garážových stáních a dostatek úložného prostoru ve 2 sklepích.

Střed bytu tvoří centrální hala, v jejímž čele je vstup do velkorysého obytného prostoru s kuchyní a jídelnou. Po stranách k místnosti přiléhají 2 samostatné organicky tvarované terasy. Dále jsou zde 2 ložnice s en-suite koupelnami, šatnami a francouzskými okny na terasy. Velká pracovna je umístěna do klidné části bytu. V blízkosti vstupu je dispozici samostatná toaleta a technická místnost.

Vysoký standard zahrnuje velkoformátová okna, vybavení koupelen Villeroy & Boch, Hansgrohe, Laufen a Hüppe nebo klimatizaci a podhledy s designovým osvětlením. Součástí interiéru je wellness zóna s parní sprchou s aromaterapií. Kupní cena zahrnuje 4 garážová parkovací stání a 2 sklepy. Při zájmu o nižší počet míst bude cena nemovitosti adekvátně snížena. Byt je těsně před dokončením, zbývá dokončit podlahy a dveře.

Rezidence se nachází ve výhodné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu nebo krátké dojezdové vzdálenosti (obchodní centrum, školy, lékaři atd.). Rychlá dostupnost do centra ze zastávky MHD vzdálené pouhých 100 m od domu. Díky přiléhajícímu lesu a umístění na konci zástavby místo poskytuje také vítaný odstup od ruchu města.

Interiér 213 m2, terasa 2x16 m2.

Tento byt může představovat také zajímavou investiční příležitost, neboť na brněnském trhu chybí nadstandardní rodinné byty s parkováním. V naší kanceláři současně evidujeme takové poptávky. Pro více informací nás kontaktujte.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 247 m2
Terasa 32 m2
Parkování 4 garážová stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26826

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.