Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Helmova , Nové Město - Praha 1 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2, balkon 7 m2

Praha 1, Nové Město, Helmova

Zrekonstruovaný byt s klimatizací a dvěma balkony se nachází ve 4. patře klasického činžovního domu v klidné ulici v centru Prahy.

Byt se sestává z předsíně, obývacího pokoje s balkonem a se světlým kuchyňským koutem s oknem, vzdušné asymetrické ložnice s balkonem a koupelny s vanou a s toaletou. Oba balkony jsou orientované do klidného vnitrobloku.

V bytě jsou dřevěné podlahy a stropní podhledy s osvětlením. Koupelna je vybavena značkovou sanitou, vana má skleněnou zástěnu. Kuchyňský kout je plně vybaven. K bytu patří sklep. Vytápění je plynovým kotlem Vaillant.

Byt je součástí zrekonstruovaného domu, stojícího v klidné jednosměrné ulici. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výhodou je snadná a rychlá dostupnost, stanice tramvaje Bílá Labuť je vzdálena 200 metrů, v docházkové vzdálenosti je i stanice metra B a C Florenc.

Interiér 61,04 m2, balkony 6,7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 67 m2
Balkon 7 m2
Parkování více informací v naší kanceláři
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26854

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.