Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 1 + kk, Italská, Vinohrady - Praha 2 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 45 m2

Praha 2, Vinohrady, Italská

Jednopokojový byt s krásným výhledem do upraveného tichého dvora se zahradou se nachází 5., posledním patře klasického vinohradského činžovního domu s výtahem, jen jednu zastávku tramvají od Václavského náměstí.

Z předsíně lze vstoupit do koupelny s toaletou a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Tvar místnosti do písmene L umožňuje oddělit ložnici a změnit tak dispozici bytu z garsonky na 2+kk.

V bytě je masivní prkenná podlaha, okna jsou dřevěná s dvojskly. Kuchyňský kout je vybaven myčkou a dvojvařičem Whirpool. V předsíni a ložnici je výklenek na vestavěnou skříň. K pocitu bezpečí přispívá domovní videotelefon.

Byt navzdory svému umístění kousek od hlavní vinohradské třídy překvapivě poskytuje naprostý klid a soukromí, a to díky umístění v posledním patře a orientaci do vnitrobloku. Skvělá dopravní dostupnost do centra: kousek od domu je zastávka autobusu i tramvají, stanice metra A Náměstí Míru i Muzeum jsou v docházkové vzdálenosti. V okolí se nachází mnoho obchodů, restaurací či kaváren. K procházkám a sportování v zeleni vybízí blízké Riegrovy sady.

Interiér 45 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26950

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.