Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Úvoz, Malá Strana - Praha 1 | 9
Kolaudace 12/2018

2+kk, 4.NP, č. 6

Interiér 68 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Malá Strana, Úvoz

Byt s historickými barokními a klasicistními prvky se zimní zahradou a balkonem ve 4. nadzemním podlaží historického, plně rekonstruovaného činžovního domu situovaného přímo na úpatí Pražského hradu. Prestižní adresa v samém srdci Malé Strany, v místě s jedinečnou atmosférou a jen pár minut chůze od Malostranského náměstí, Karlova Mostu či Kampy. Plánované dokončení Q1 2019.

Interiér tohoto bytu bude tvořen předsíní přístupnou do všech jednotlivých místností: obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice se zimní zahradou a balkonem, koupelny, samostatné toalety a šatny.

Byt bude před prodejem připraven ve stavu white walls, tj. bez dokončení finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Interiér si dokončí a zkolauduje nový majitel pod dohledem architekta projektu. Součástí rekonstrukce budovy je nová střecha a fasáda, nová špaletová okna orientována na západ a repase historických oken do ulice,repliky původních vchodových dveří,stropy se štukovou výzdobou bez finalní výmalby, rekonstrukce společných prostor, kompletní výměna veškerých inženýrských sítí, nová centrální plynová kotelna a také příprava pro klimatizaci. Technická příprava umožňuje variabilní řešení koupelny. V domě bude vybudován hydraulický výtah.

Vysoce žádaná lokalita přímo pod Pražským hradem, v pěším dosahu nespočtu významných památek, muzeí, galerií, restaurací, kaváren a romantických zákoutí. Dům se nachází pár kroků od zastávky tramvají a 5 minut chůze od stanice metra Malostranská a zároveň v blízkosti Petřínských sadů nebo Valdštejnské zahrady.

Interiér 66 m2, balkon 1,9 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 70 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27126

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.