Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 1
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 2
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 3
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 4
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 5
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 6
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 7
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 8
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 9
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 10
Byt 4 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 3 | 11

Byt 4 + kk

Interiér 114 m2, balkon 7 m2

Praha 3, Vinohrady, Slavíkova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Byt se dvěma balkóny je umístěný ve 2. podlaží komorního projektu znovuzrození bytového domu z 19. století. Atraktivní rezidenční lokalita Vinohrady jen pár kroků od Riegrových sadů, náměstí Jiřího z Poděbrad nebo Žižkovské věže. Dokončení je plánováno na Q4 2019.

Dispozice nabízí obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní, pracovnu s jihozápadně orientovaným balkónem, 2 ložnice (1 s en-suite koupelnou a vstupem na balkón) s okny do vnitrobloku, koupelnu, samostatnou toaletu, vstupní halu a komoru.

Byt je nabízen kompletně dokončený s možností koupě ve stavu white walls (tj. před dokončením finálních povrchů – podlah a obkladů). Standardy zahrnují mj. dubové podlahy, velkoformátovou dlažbu, kvalitní sanitární zařízení, kazetové interiérové dveře a repliky špaletových oken, dvoukřídlé vchodové dveře s dobovou profilací, datový rozvod, domovní telefon a přípravu pro satelitní TV. Vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Součástí kupní ceny je sklep.

Vyhledávaná čtvrť poskytuje veškerou občanskou vybavenost a snadnou dostupnost centra díky tramvajím a metru linky A ze stanice Jiřího z Poděbrad, která je vzdálena pár kroků. V pěším dosahu jsou mateřské i základní školy a gymnázia, obchody, kavárny a restaurace, Palác Akropolis, Mahlerovy sady s Žižkovskou věží i plavecký bazén TJ Sokol Královské Vinohrady v Riegrových sadech.

Interiér 114,1 m2, balkón 3,7 m2 a 2,8, sklep.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku projektu Slavíkova 4.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 121 m2
Balkon 7 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27140

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.