Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 137 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

15 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní mezonetový byt se nachází ve druhém a třetím patře rezidence s 24hodinovou recepcí, výtahem, podzemními garážemi a soukromou zahradou s vodními prvky ve vnitrobloku. Místo v rozvíjející se a oblíbené čtvrti Karlín má skvělou dopravní dostupnost centra a jedinečnou polohu u Vltavy, kousek od romantického přívozu.

Horní, společenskou část bytu tvoří vstupní a schodišťová chodba, světlý, jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským koutem, šatna a toaleta. V dolní části se nachází ložnice s vlastní koupelnou a oknem orientovaným do zahrady směrem k Vltavě. Dále je zde koupelna, pracovna/dětský pokoj s velkoformátovým oknem na jihovýchod a prádelna s úložným prostorem.

Byt i dům jsou nadstandardně vybaveny, rezidence získala v r. 2007 titul Stavba roku. V celém bytě (vyjma koupelen) jsou dřevěné podlahy. Bezúchytková kuchyňská linka je plně vybavena, například bílou indukční varnou deskou BOSCH nebo dvěma troubami a vinotékou Siemens. Byt vyniká vysokými stropy a velkým množstvím promyšlených úložných prostor. K bytu patří dvě krytá parkovací místa a sklep.

200 metrů od rezidence je stanice metra linky B a tramvajová zastávka Křižíkova. Lokalita umožňuje zkombinovat moderní městský život s relaxací v zeleni, kterou poskytuje cyklostezka podél Vltavy, blízké golfové hřiště nebo park na vrchu Vítkov. Restaurace, bistra, obchody, kina, lékárny atp., vše v docházkové vzdálenosti.

Interiér 137 m2, sklep 7,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 15 900 000 Kč / 623 529 €
Služby 9 753 Kč
Celková plocha 137 m2
Parkování 2 garážová parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27231

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.