Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 4 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 4 + 1

Interiér 189 m2, balkon 4 m2

Praha 5, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Precizně zrenovovaný byt se 2 balkony a krásným výhledem je unikátní svými velkorysými rozměry místností, vysokými stropy a zachovanými původními prvky. Secesní činžovní dům bez výtahu s pouhými pěti jednotkami se nachází na prestižní adrese přímo na nábřeží Vltavy.

Byt tvoří celé 2. podlaží domu. Dispozice se skládá z velkého obývacího pokoje s balkonem s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň, dále samostatné kuchyně se spíží a balkonem, 2 ložnic, pracovny, vstupní haly, technické místnosti a koupelny.

Renovace byla provedena s úctou k původnímu architektonickému záměru: jsou zde zachovány všechny dobové prvky (dveře, okna, výplně dveří, parkety z plaveného dubu), žádná z drobných stavebních úprav není nevratná. Lakovaná kuchyně na míru značky Sykorapracovní plochu z norské žuly a spotřebiče značky Siemens. Designová italská svítidla, kvalitní obkladový materiál, ve všech pokojích přípojka k pevnému internetu a TV. Technická místnost ukrývá nový plynový kotel, přípojku na pračku a sušičku a velké úložné prostory. Vstupní bezpečnostní dveře NEXT mají přípravu na instalaci dalšího zabezpečení. K bytu náleží velký sklep (cca 8m2), bezproblémové a bezpečné parkování je možné na dvoře vedlejšího domu.

Dům stojí v ulici lemované stromořadím. Skvělý dosah MHD a veškeré služby v docházkové vzdálenosti: stanice metra Anděl i Malostranská, zastávky autobusu a tramvají, školy všech stupňů (včetně francouzského lycea), poliklinika a řada soukromých lékařských praxí, banky, kina, divadla, pošta i sokolovna s plaveckým bazénem. Jenom pár kroků vede do romantických Petřínských sadů s lanovkou nebo na některý ze 3 ostrovů: Dětského, Střeleckého a Slovanského.

Interiér 189 m2, balkon (3 +1 m2).

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 193 m2
Balkon 4 m2
Parkování ve dvoře sousedního domu
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27793

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.