Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 1
Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 2
Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 3
Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 4
Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 5
Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 6
Byt 3 + 1, Rembrandtova, Strašnice - Praha 10 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 70 m2

Praha 10, Strašnice, Rembrandtova

Slunný byt po pečlivé rekonstrukci 5 minut chůze od metra a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Udržovaný panelový dům na klidném místě vhodném pro příjemné rodinné bydlení.

Byt ve 2. nadzemním podlaží tvoří obývací pokoj orientovaný na jih, samostatná kuchyně s velkým oknem na východ, dvě ložnice, koupelna a předsíň. Dále k němu patří komora umístěná na patře. Výhled z oken vede do zeleně se vzrostlými stromy. Pouze jedna stěna sousedí s vedlejším bytem.

Dřevěné plovoucí podlahy, bezpečnostní vstupní dveře a plastová okna plastová s vnitřními žaluziemi. Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, elektrickou troubou, lednicí a digestoří. V koupelně je vana, umyvadlo, toaleta a pračka. Předsíň a jedna z ložnic má vestavěné skříně, byt je částečně vybaven nábytkem.

Klidná lokalita 5 minut chůze od metra Skalka a zastávky autobusů, nedaleko další zastávky tramvají a nádraží Hostivař. V okolí najdete všechny služby občanské vybavenosti: lékárnu, velký supermarket, několik dětských hřišť, restaurace, atd. Mateřská škola sídlí jen pár kroků od domu. Cesty autem urychluje blízký nájezd na Jižní spojku. Bezproblémové parkování před domem.

Interiér 70 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 70 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27837

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.