Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Klimentská, Nové Město - Praha 1 | 10
Exkluzivně

Byt 3 + 1

Interiér 77 m2

Praha 1, Nové Město, Klimentská

Světlý byt ve 4. nadzemním podlaží udržovaného secesního domu je ideální pro toho, kdo touží po bydlení v centru a zároveň po klidu bez městského ruchu. Pár kroků k tramvaji, metru, nákupním centrům, školám, divadlům, kinu i do parku.

Součástí bytu je obývací pokoj s výhledem na kostel sv. Klimenta, 2 ložnice (jedna přístupná dvoukřídlými dveřmi i z obývacího pokoje, druhá orientovaná do dvora), kuchyň s jídelním koutem, koupelna, samostatná toaleta, komora a vstupní chodba.

K atmosféře interiéru přispívají zachované a restaurované původní prvky: parkety nebo okna a dveře včetně klik. Byt je po částečné rekonstrukci (rozvody vody v plastu, rozvody elektřiny a topení v mědi, nové radiátory). Pro současné nároky korespondující s atraktivní lokalitou však vyžaduje určitou modernizaci. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Dům jen s cca 7 jednotkami je bez výtahu, nicméně výstup po točitém schodišti s nízkými stupni není náročný.

Umístění v naprosto klidné jednosměrné ulici (s parkováním vyhrazeným pouze rezidentům) zajišťuje ničím nerušené bydlení. Veškeré služby jsou v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. Dvě minuty chůze k tramvaji, pět minut k metru linky B Náměstí Republiky. Přímo v ulici je základní škola. Další školy, gymnázium, mateřská škola i jesle v blízkém okolí. Kousek od domu je upravený park s dětským hřištěm, přes most lze dojít či doběhnout do Letenských sadů.

Interiér 77 m2, sklep 4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 77 m2
Parkování Parkování pro rezidenty
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27880

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.