Byt 1 + kk, Lublaňská , Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Lublaňská , Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Lublaňská , Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Lublaňská , Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Lublaňská , Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Lublaňská , Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 1 + kk

Interiér 38 m2

Praha 2, Vinohrady, Lublaňská

Jižní byt s výhledem do upraveného vnitrobloku plného zeleně se nachází v klidné ulici vyhledávaných Vinohrad. Ideální startovací bydlení nebo investiční příležitost.

Byt v 3. podlaží domu v perfektním stavu a s novým výtahem se skládá z obytné místnosti, částečně odděleného a plně vybaveného kuchyňského koutu, pracovního koutu, koupelny s vanou a prostorné předsíně, kterou prosvětluje a opticky zvětšuje vestavěná zrcadlová skříň.

K vybavení patří dřevěné podlahy, eurookna a veškerá koupelnová sanita. Úsporu místa zajišťuje zabudovaná sklápěcí postel. Veškerý nábytek je součástí kupní ceny.

Byt je situovaný ve velice žádané čtvrti Vinohrady, jen pár kroků od stanice metra linky C a zastávky tramvají I. P. Pavlova, v docházkové vzdálenosti je také metro linky A (Náměstí Míru). V okolí je nepřeberné množství restaurací, kaváren a obchůdků, ale také například Divadlo na Vinohradech. Cesty autem usnadňuje blízkost magistrály; parkování před domem v zóně vyhrazené rezidentům.

Interiér 37,6 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 38 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28118

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.