Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 5 + kk, Varšavská, Vinohrady - Praha 2 | 9
EXKLUZIVNĚ

Byt 5 + kk

Interiér 177 m2, terasa 21 m2

Praha 2, Vinohrady, Varšavská

Novostavba klimatizovaného bytu se západní terasou a dvěma parkovacími stáními ve vytápěné garáži je součástí rekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Byt se nachází v oblíbené čtvrti Královské Vinohrady jen pár kroků od stanice metra a zastávek tramvají, blízko je i do parku Grébovka.

Dispozice půdního mezonetového bytu nabízí ve vstupním 6. podlaží otevřený vzdušný prostor s obývacím pokojem, přípravou na kuchyňský kout a schodištěm; okna obývacího pokoje směřují na západ. Východním směrem jsou umístěny 3 ložnice. Dále jsou součástí bytu 2 koupelny a komora. Patro tvoří světlá galerie se vstupem na velkou terasu s krásným výhledem, který nejvíce vynikne ve večerních hodinách. Jednotka je v prohlášení vlastníka vedena jako 4+kk - galerie nebyla započítána a snadným oddělením může vzniknout další ložnice.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy a okna (střešní i eurookna), kvalitní velkoformátové italské dlaždice a obklady, italské bezfalcové dveře Effebiquattro, plynový kotel Junkers, koupelnová sanita Duravit (vana, umyvadlo, WC, bidet, sprchový kout s hlavicí s tropickým deštěm) a klimatizace. K bytu patří dvě parkovací stání ve vytápěné garáži a dva sklepy.

Lokalita nabízí vše, co je potřeba k příjemnému bydlení: rychlou dostupnost MHD, spoustu kvalitních restaurací, bister i útulných kaváren, obchůdky, divadla i kina. Stanice metra linka A a tramvajová zastávka Náměstí Míru dvě minuty chůze, v docházkové vzdálenosti je i metro linky C (I. P. Pavlova). V těsné blízkosti je několik mateřských i základních škol stejně jako pošta nebo lékárna.

Interiér 176,89 m2, terasa 21 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 198 m2
Terasa 21 m2
Parkování Dvě garážová parkovací stání
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28175

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.