Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 10
Byt 3 + kk, Bulharská, Vršovice - Praha 10 | 11

Byt 3 + kk

Interiér 95 m2

Praha 10, Vršovice, Bulharská

14 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Výjimečný kompletně zrekonstruovaný byt s designovým zařízením od architektky Dagmar Štěpánové z pražského studia Formafatal se nachází ve 3. podlaží udržovaného činžovního domu s výtahem v klidné lokalitě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Družstevní vlastnictví.

Byt tvoří pohodlný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem s výhledem na vzrostlé stromy, hlavní ložnice s otevřenou šatnou a koupelnou (sprchový kout, toaleta), 2., rohová ložnice, samostatná koupelna (vana), úložná/technická komora, toaleta pro hosty a prostorná vstupní hala.

Atraktivní atypický interiér zdobí řada designových prvků a zajímavých řešení, které jsou působivě kombinovány s původními prvky. Kvalitní materiály a provedení, dřevěná špaletová okna stíněná roletami, vysoké stropy, repasované dubové parkety, betonová stěrka, dlažba, posuvné interiérové dveře, zabudované osvětlení. Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (včetně indukční varné desky a myčky), skříňky až ke stropu poskytují množství úložného prostoru. Vytápění moderním plynovým kotlem umístěným v komoře. K bytu patří sklep.

Lokalita s množstvím zeleně je snadno dostupná MHD: stanice autobusu se spoji k metru pár kroků od domu, zastávka tramvaje několik minut chůze (5 minut jízdy ke stanici metra Náměstí Míru, 7 minut k I. P. Pavlova). Mateřská a základní škola sídlí hned za rohem, ještě blíže je prodejna potravin. Blízké okolí nabízí dobrý výběr kvalitních restaurací, kaváren a stylových bister a obchůdků, v dosahu jsou též větší obchodní centra. K příjemnému bydlení přispívají blízké Heroldovy sady, park na náměstí Svatopluka Čecha nebo park Grébovka.

Interiér 95 m2.

Prodejní cena 14 000 000 Kč / 560 897 €
Celková plocha 95 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28238

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.