Byt 2 + 1, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + 1, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + 1, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + 1, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + 1, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + 1, Ruská, Vršovice - Praha 10 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 64 m2

Praha 10, Vršovice, Ruská

Světlý byt s výhledem do zeleně a s praktickými úložnými prostory je součástí 4. patra činžovního domu na pomezí Vršovic a Vinohrad. Výhodou lokality je mnoho parků v okolí a rychlá dostupnost centra metrem i tramvají.

Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj s jídelnou, 1 ložnici, kuchyň, komoru, koupelnu, samostatnou toaletu a zádveří. Kuchyň a ložnice mají okna na jihovýchod do dvora, severozápadně orientovaný obývací pokoj poskytuje výhled do zahrad vilové čtvrti.

K vybavení patří dřevěné masivní podlahy v obou pokojích a dlažba v ostatních prostorách, plastová okna, kuchyňská linka z masivu s veškerými spotřebiči (sporák plynový), vestavěná skříň v ložnici a úložný prostor u stropu v zádveří. Vytápění plynovými WAW kamny. K bytu patří velký sklep. Dům je bez výtahu.

V okolí jsou veškeré služby: potraviny ve vedlejším domě, mateřské a základní školy v pěším dosahu stejně jako množství restaurací, stylových bister, kaváren a obchůdků. Zastávka tramvaje je 500 metrů, spoje jezdí pár minut ke stanicím metra Náměstí Míru (linka A), I. P. Pavlova (linka C) a Karlovo náměstí (linka B). K příjemnému bydlení přispívá množství zeleně (například Heroldovy sady či sady Bratří Čapků), nedaleko jsou dva velké oblíbené parky Grébovka a Riegrovy sady.

Interiér 64 m2, sklep 5,65 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 64 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28274

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.