Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + 1, Korunní, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 92 m2

Praha 2, Vinohrady, Korunní

Zrekonstruovaný byt s vysokými stropy je součástí činžovního domu situovaného pár kroků od tramvajové zastávky a 200 metrů od stanice metra. Oblíbená lokalita v blízkosti centra, s veškerými službami a dostatkem zeleně.

Byt se nachází ve 3. podlaží. Jen 2 byty na patře a kvalitní izolace zaručují klid bez rušivých zvuků od sousedů. Dispozice nabízí obývací pokoj a pracovnu s okny do ulice lemované stromy, ložnici a kuchyň orientované do zahrady ve dvoře, vstupní halu, 2 koupelny s wc a samostatnou toaletu.

Vstupní hala s podlahou z mramoru je zdobena benátským štukem. Mramor se nachází i v koupelnách. V místnostech jsou na podlaze parkety. Obývací pokoj zútulňují kamna a původní strop s originální rozetou. V pokoji je příprava na vinotéku a zabudované ozvučení. Velká dřevěná okna, dveře zrestaurované obložkové se zachovanými mosaznými klikami. Kuchyně je vybavena stylovou linkou z masivu a samostatným plynovým sporákem s troubou. Cena zahrnuje veškeré interiérové zařízení. K vybavení patří plynový kotel Vaillant a domovní videotelefon.

Místo vyniká skvělou dopravní dostupností: tramvajová zastávka Šumavská téměř naproti domu, stanice metra linky A Náměstí Míru o kousek dále. V těsném okolí funguje množství obchůdků (včetně potravin), restaurací a kaváren. Přímo v domě je divadlo, další kulturní instituce se nachází v docházkové vzdálenosti. Relaxaci v zeleni poskytují okolní sady, z nichž největší jsou Riegrovy a Havlíčkovy.

Interiér 92 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 92 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28312

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.