Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 10
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 11
Byt 4 + kk, Vězeňská, Nové Město - Praha 1 | 12

Byt 4 + kk

Interiér 256 m2, terasa 53 m2, balkon 6 m2

Praha 1, Nové Město, Vězeňská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Naprosto unikátní slunný mezonet s terasou a balkónem je součástí precizně zrekonstruovaného secesního domu situovaného v jedinečné lokalitě: v samém srdci Starého Města, pár kroků od Staroměstského náměstí a Pařížské třídy.

Byt vytvořený podle návrhu italských architektů leží v 6. podlaží, nový výtah vede až do patra. Dominantou interiéru je vzdušný a prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyňský kout a schodištěm do patra. Ve vstupní úrovni bytu se dále nachází samostatná toaleta, technická místnost a 2 ložnice orientované do klidného dvora, 1 z nich má balkón. Součástí horního podlaží je světlá galerie a 1 ložnice se šatnou a přípravou na saunu. Všechny ložnice v bytě mají en-suite koupelnu. Po celé jihovýchodní straně přiléhá k hornímu patru velká terasa s výhledem na věže Týnského chrámu.

Pocit volného prostoru umocňuje dvojnásobná výška stropu v obývacím pokoji a velkoformátová ateliérová okna. Optimální teplotu celoročně zajišťuje klimatizace a podlahové vytápění. Byt je nabízen ve stavu „white walls“, majitel si dle svých představ dokončí schodiště, interiérové dveře, podlahy a sanitární vybavení. V technické místnosti je příprava na plynový kotel.

Velice žádaná lokalita
v bývalém Židovském městě pražském, klidná jednosměrná ulička vede k hlavním turistickým třídám a mnoha architektonickým památkám (Španělská synagoga, kostel U Salvátora a mnoho dalších). V docházkové vzdálenosti je stanice metra linky A Staroměstská, kam jezdí i autobus MHD, který staví přímo před domem, nedaleko je také zastávka tramvaje.

Interiér 255,6 m2, terasa 52,9 m2, balkón 6,1 m2, sklep 3,3 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 315 m2
Terasa 53 m2
Balkon 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28472

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.