Byt 7 + 1, Buenos Aires | 1
Byt 7 + 1, Buenos Aires | 2
Byt 7 + 1, Buenos Aires | 3
Byt 7 + 1, Buenos Aires | 4
Byt 7 + 1, Buenos Aires | 5
Byt 7 + 1, Buenos Aires | 6
Byt 7 + 1, Buenos Aires | 7

Byt 7 + 1

Interiér 434 m2, balkon 64 m2

Buenos Aires

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný byt o ploše 434 m2 s 64metrovou terasou se rozprostírá na celém podlaží budovy s výhledem na Palermo Hippodrome v Buenos Aires.

Byt prošel rekonstrukcí zahrnující nadstandardní vybavení i propracované detaily. Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s formálním jídelním koutem a vstupem na terasu, samostatnou kuchyni s jídelním koutem, hlavní ložnici s koupelnou a šatnou i další 2 ložnice s koupelnami. K dispozici je dále pracovna (nebo 4. ložnice), 3 herní prostory (jeden z nich opět možno využít jako 5. ložnici), samostatná toaleta, pokoj pro hospodyni, prádelna a úložné prostory.

Každá místnost v domě disponuje velkým množstvím příjemného denního světla nejen díky umístěníí bytu, ale také kvůli rozlehlému prostoru, který se před domem rozprostírá. Byt má dvě samostatná parkovací místa a dvě komory. V domě je také 24hodinová ostraha.

Interiér 434 m2, balkon 64 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 498 m2
Balkon 64 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28579

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.