Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 1
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 2
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 3
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 4
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 5
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 6
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 7
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 8
Byt 2 + 1, Plaská, Malá Strana - Praha 5 | 9

Byt 2 + 1

Interiér 120 m2, balkon 1 m2

Praha 5, Malá Strana, Plaská

Stylový a kompletně zrekonstruovaný byt s balkonem a výhledem na Pražský hrad je situovaný ve 3. podlaží renovovaného činžovního domu s výtahem, přímo u Petřínských sadů a pár kroků od Janáčkova nábřeží.

Dispozici bytu s okny na jih a západ tvoří plně vybavená průchozí kuchyň, prostorný obývací pokoj s balkonem, ložnice s vestavěnými skříněmi a půvabným výklenkem k relaxaci u dobré knížky, koupelna (vana, sprchový kout a WC) a toaleta pro hosty.

Interiér zdobí funkční krb na dřevo, mramor v kuchyni a koupelně, vysoké stropy se štukovou výzdobou, dvoukřídlé původní interiérové dveře a velká špaletová okna. Podlahy ze stěrky Pandomo jsou vyhřívané. V bytě je alarm. K bytu přísluší sklep.

Lokalita s kompletní vybaveností vyniká rychlým spojením s centrem (zastávka tramvaje hned u domu; 2 minuty jízdy k Národnímu divadlu, 4 minuty ke stanici metra). V těsné blízkosti je množství restaurací, bister a kaváren. Okolí nabízí možnost romantických procházek po Kampě, okolních rozlehlých zahradách nebo na některém ze tří ostrovů (Dětském, Střeleckém a Žofíně).

Interiér 120 m2, balkón 1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 121 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28854
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.