Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 1
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 2
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 3
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 4
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 5
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 6
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 7
Byt 4 + 1, Santa Maria Maior, Chiado, Lisabon | 8

Byt 4 + 1

Interiér 230 m2

Lisabon, Metropolitní oblast Lisabonu

Stylový byt v srdci portugalské oblasti Chiado vás okouzlí prosluněným prostorem a svou příjemnou atmosférou.

Renovovaný byt nabízí propracovaný interiér, který se plně shoduje s dnešními požadavky pro moderní bydlení. Během rekonstrukce byly použity kvalitní materiály a původní prvky včetně interiérových dveří byly zachovány. Byt s vysokými stropy zahrnuje čtyři pokoje a tři koupelny. Mezi jeho přednosti patří masivní dřevěné podlahy "Pinho Riga", okna orientovaná na východ i jih nebo balkony s výhledem na hlavní ulice Chiada. Byt je ideálně orientován ke slunečním paprskům a vybaven elektrickým topným systém.

Celá budova prošla rekonstrukcí a pyšní se původní prvky, mezi které patří čtvercové točité schodiště ze dřeva. Chiado je oblíbená oblast známá jako "umělecká čtvrť" Lisabonu a je tak ideálním domovem pro opravdové milovníky kultury.

Hrubá podlahová plocha 230 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 230 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28865

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.