Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, Rybalkova , Vršovice - Praha 10 | 8
S parkováním

Byt 2 + kk

Interiér 49 m2, terasa 20 m2

Praha 10, Vršovice, Rybalkova

Úchvatný nerušený výhled do korun stromů poskytuje jihozápadně orientovaná terasa bytu umístěného v nejvyšším, 5. podlaží výborně udržovaného funkcionalistického domu s výtahem. Dům stojí v klidné jednosměrné uličce na pomezí Vinohrad a Vršovic, přímo u parku Grébovka.

z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a přilehlou 20metrovou terasou, 1 ložnice se vstupem do koupelny (s vanou), samostatné toalety, chodby a komory.


Byt prošel v roce 2009 generální rekonstrukcí, a na domě byla letos dokončena nová střecha. Součástí vybavení jsou plastová okna s vnitřními i venkovními žaluziemi, laminátová podlaha, kompletní kuchyňská linka nebo markýza nad terasou. Vytápění z nové centrální plynové kotelny. K jednotce přísluší právo užívat 1 parkovací stání ve dvoře domu (dle písemné dohody spolumajitelů domu).

Místo má ideální polohu s perfektní dopravní dostupností, veškerými službami a množstvím zeleně v těsném okolí. Spojení s dalšími částmi Prahy zajišťují tramvaje z Vinohrad i z Vršovic. Stanice metra Náměstí Míru je vzdálena pár minut chůze nebo 2 zastávky tramvají. Rychlý dosah centra umožňuje také vlak z blízkého vršovického nádraží (Hlavní nádraží 4 minuty jízdy). V krátké pěší vzdálenosti je několik kaváren a restaurací, potraviny, lékárna i poliklinika. Sportovní vyžití nabízí několik cyklostezek nebo zimní a fotbalový stadion.

Interiér 49 m2, terasa 20 m2.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 69 m2
Terasa 20 m2
Parkování 1 parkovací stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29130

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.