Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 9
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 10
k nastěhování

Byt 4 + kk

Interiér 173 m2

Praha 10, Vinohrady, Hradešínská

„Mezi tím, co chceme a co musíme, se utváří celý náš život.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije.

Dispozice prostorného bytu ve 2. podlaží poskytuje velkorysý západně orientovaný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnici se šatnou a světlou koupelnou, 2. ložnici s vlastní šatnou, prostornou vstupní halu a chodbu, komoru, technickou místnost, koupelnu a samostatnou toaletu. Jednoduchou úpravou pomocí přidání přičky lze dispozici změnit na 4+kk (viz plánek).

Ke standardu patří dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje, garážová stání jsou za příplatek. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, klasické divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Plošná výměra 172,7 m2. Fotografie pocházeji ze vzorového bytu projektu.

Pro další jednotky v projektu a více informací kontaktujte naši kancelář.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 173 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29319
Informace o projektu Residence Hradešínská

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Šlikova 16