Byt 3 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 4
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 191 m2, zahrada 156 m2

Praha 10, Vinohrady, Hradešínská

„Bože, jak jednoduchý recept na šťastný život – to, co děláme, dělat z lásky k věci.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije.

Dispozice jihozápadně orientovaného zahradního bytu poskytne ve vstupní úrovni pracovnu / první ložnici, koupelnu, galerii a halu. V úrovni zahrady se nachází velkorysý obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupy do zahrady, druhou ložnicí s en-suite koupelnou a walk-in šatnou, chodbu, komoru, technickou místnost a samostatnou toaletu.

Ke standardu budou patřit dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje, garážová stání jsou za příplatek. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Plošná výměra 190,9 m2, zahrada 156 m2. Termín dokončení plánovaný na Q2/2019.

Pro další jednotky v projektu a více informací kontaktujte naši kancelář.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 191 m2
Zahrada 156 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29423
Informace o projektu Residence Hradešínská

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.