Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 9
k nastěhování

Byt 4 + kk

Interiér 212 m2

Praha 10, Vinohrady, Hradešínská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

„Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije.

Dispozice prostorného bytu ve 2. podlaží s orientací na 3 světové strany poskytuje velkorysý jihovýchodní obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnici s walk-in šatnou a světlou koupelnou, další 2 ložnice (1 s vlastní koupelnou, 2. se šatnou), prostornou vstupní halu a chodbu, komoru, technickou místnost, koupelnu a samostatnou toaletu.

Ke standardu patří dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje, parkovací stání jsou za příplatek. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, klasické divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Celková výměra 212,1 m2.

Pro další jednotky v projektu a více informací kontaktujte naši kancelář.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 212 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29484
Informace o projektu Residence Hradešínská

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.