Byt 5 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 5 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 5 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 5 + kk, Hradešínská, Vinohrady - Praha 10 | 4
EXKLUZIVNĚ

Byt 5 + kk

Interiér 278 m2, terasa 22 m2

Praha 10, Vinohrady, Hradešínská

„Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije.

Dispozice nadstandardně prostorného mezonetového bytu ve 4. podlaží s orientací na 3 světové strany poskytuje vskutku velkorysý obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na jižní terasu. Dále jsou zde 2 ložnice orientované na sever s koupelnou, pracovna, prostorná vstupní hala a chodba, komora, technická místnost a samostatná toaleta. Ve vyšším patře se nachází galerie, ložnice se vstupem na další terasu, koupelna, 2 komory / šatny a technická místnost.

Ke standardu patří dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje. Za příplatek je možnost dokoupit 5 garážových stání. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Plošná výměra 277,8 m2, terasy 22,4 m2. Byt byl zkolaudován.

Pro další jednotky v projektu a více informací kontaktujte naši kancelář.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 300 m2
Terasa 22 m2
Parkování 5 garážových stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29487
Informace o projektu Residence Hradešínská

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.