Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 6
EXKLUZIVNĚ

Byt 5 + kk

Interiér 361 m2, terasa 142 m2

Praha 10, Vinohrady

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

„Zvykne-li si člověk bavit se náhražkami života, ztrácí schopnost bavit se životem samým.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije.

Dispozice nadstandardně prostorného penthousu ve 4. podlaží s orientací na 3 světové strany poskytne vskutku velkorysě navržený obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na jižní terasu, 2 ložnice orientované na sever (1 s koupelnou), fitness, prostornou vstupní halu a chodbu, komoru, technickou místnost, koupelnu a samostatnou toaletu. Ve vyšším patře se nachází galerie, ložnice, koupelna, komora a technická místnost.

Ke standardu budou patřit dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje, garážová stání jsou za příplatek. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Plošná výměra 360,5 m2, terasa 142,3 m2. Termín dokončení plánovaný na Q2/2019.

Pro další jednotky v projektu a více informací kontaktujte naši kancelář.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 503 m2
Terasa 142 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29488
Informace o projektu Residence Hradešínská

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.