Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 9
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 10
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 11
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 12

Byt 5 + kk

Interiér 361 m2, terasa 142 m2

Praha 10, Vinohrady

79 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

„Zvykne-li si člověk bavit se náhražkami života, ztrácí schopnost bavit se životem samým.“ Karel Čapek. Spisovatelé, architekti, kvalitní žurnalisté, umělečtí kritikové, ti ovlivňovali prvorepublikové dění včetně výstavby. I proto vzniklo tolik krásných nadčasových staveb. Míst, kde se nejen dobře bydlí, ale i žije. Předmětem prodeje je společnost.

Dispozice nadstandardně prostorného penthousu ve 4. podlaží s orientací na 4 světové strany poskytuje vskutku velkoryse navržený obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na jižní terasu, 2 ložnice orientované na sever (1 s koupelnou), fitness, prostornou vstupní halu a chodbu, komoru, technickou místnost, koupelnu a samostatnou toaletu. Ve vyšším patře se nachází galerie, ložnice, koupelna, komora a technická místnost.

Ke standardu patří dubové masivní parkety (v úpravě voskový olej), velkoformátová dřevěná okna s akusticko-izolačními trojskly a předokenními elektricky ovládanými roletami, nadstandardně vysoké interiérové dveře, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3), systém řízeného větrání s rekuperační jednotkou, sanita značek Laufen, Roca, Aquatek nebo příprava na inteligentní systém. K jednotce přísluší sklepní kóje, garážová stání jsou za příplatek. Výjimečný energeticky úsporný bytový dům s recepcí, výtahem, kamerovým systémem a zabezpečením je zcela bezbariérový.

Vinohrady. Secesní i novější činžovní vily na jedné straně, noblesní vily na straně druhé. Lokalita, kde žilo mnoho významných prvorepublikových osobností včetně bratří Čapků. Kolonie svobody. Rozsáhlé zelené plochy pro relaxaci Grébovka a Riegrovy sady a dokonalá infrastruktura včetně husté sítě městské dopravy. V pěším dosahu několik mateřských a základních škol, divadlo, restaurace, kavárny a trendy bistra, množství malých obchůdků i velké nákupní centrum, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad. Centrum je metrem a tramvají vzdáleno jen pár minut jízdy.

Plošná výměra 360,5 m2, terasa 142,3 m2.

Prodejní cena 79 000 000 Kč / 3 213 995 €
Celková plocha 503 m2
Terasa 142 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29488
Informace o projektu Residence Hradešínská

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.