Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 1
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 2
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 3
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 4
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 5
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 69 m2, zahrada 19 m2

Praha 4, Hodkovičky, Na Lysinách

6 540 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba vzdušného a světlého bytu v minimalistickém designu je součástí butikového projektu Vila Hodkovičky situovaného do pokojné vilové čtvrti s příjemně komorní atmosférou. Plánovaný termín předání září 2019

Dispozice bytu v 1. podlaží nabízí velkorysý jihozápadně orientovaný obytný prostor s otevřenou kuchyní a možností vytvoření ložnice, předzahrádku, dále koupelnu, chodbu a komoru.

Vybavení bude zahrnovat dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“ s trojskly, koupelny s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, sanitární zařízení Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. V současné době si může přesný typ zařízení zvolit klient sám, upravit lze i dispozici. K jednotce přísluší sklepní kóje, je zde i praktická umývárna pro kola a psy. Možnost zakoupení parkovacího stání.

Viladům je umístěn v jedné z nejklidnějších částí Prahy, obklopené hustou zelení. Kousek odtud se vine oblíbená cyklostezka podél Vltavy, další sportovní vyžití nabízí blízké sportovní areály a golfový klub. V krátké dojezdové vzdálenosti je velké nákupní centrum. Jen pár minut chůze od domu staví tramvaj, která jede 20 minut na Václavské náměstí. V docházkové vzdálenosti je i zastávka autobusů a vlakové nádraží Praha-Braník s rychlými a přímými spoji na Hlavní nádraží. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na Barrandovský most nebo na Pražský okruh.

Plocha bytu dle NOZ 68,64 m2, předzahrádka 18,5 m2.

Více informací o projektu zde.

Prodejní cena 6 540 000 Kč / 253 488 €
Celková plocha 69 m2
Zahrada 19 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29590
Informace o projektu Vila Hodkovičky

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.