Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 1
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 2
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 3
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 4
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 5
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 6
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 7
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 8
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 9
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 10
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 11
Byt 2 + kk, Na Lysinách, Hodkovičky - Praha 4 | 12
ZKOLAUDOVÁNO

Byt 2 + kk

Interiér 66 m2, zahrada 18 m2

Praha 4, Hodkovičky, Na Lysinách

Novostavba vzdušného a světlého bytu v minimalistickém designu je součástí butikového projektu Vila Hodkovičky situovaného do pokojné vilové čtvrti s příjemně komorní atmosférou. Projekt byl zkolaudován.

Dispozice bytu v 1. podlaží nabízí velkorysý jihozápadně orientovaný obytný prostor s otevřenou kuchyní a možností vytvoření ložnice, předzahrádku, dále koupelnu, chodbu a komoru. Byt je nyní dispozičně řešen jako 1kk s tím, že jej lze pomocí příčky jednoduše přestavit a vytvořit dispozici 2+kk (za poplatek).

Vybavení zahrnuje dřevěná okna o velikosti „floor-to-ceiling“ s trojskly, koupelny s velkoformátovou dlažbou, mosaikové obklady Durstone, sanitární zařízení Hüppe, Laufen a Grohe, podlahové vytápění, interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. Možnost zakoupení parkovacího stání se sklepem.

Viladům je umístěn v jedné z nejklidnějších částí Prahy, obklopené hustou zelení. Kousek odtud se vine oblíbená cyklostezka podél Vltavy, další sportovní vyžití nabízí blízké sportovní areály a golfový klub. V krátké dojezdové vzdálenosti je velké nákupní centrum. Jen pár minut chůze od domu staví tramvaj, která jede 20 minut na Václavské náměstí. V docházkové vzdálenosti je i zastávka autobusů a vlakové nádraží Praha-Braník s rychlými a přímými spoji na Hlavní nádraží. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na Barrandovský most nebo na Pražský okruh.

Plocha bytu dle NOZ 65,97 m2, předzahrádka 18,21 m2.

Více informací o projektu zde: www.vilahodkovicky.cz.

Fotografie pocházejí z dokončeného vzorového bytu v projektu.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 66 m2
Zahrada 18 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29590
Informace o projektu Vila Hodkovičky

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.