Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Padovská, Horní Měcholupy - Praha 10 | 9

Byt 4 + kk

Interiér 88 m2, terasa 16 m2, zahrada 200 m2

Praha 10, Horní Měcholupy, Padovská

Tichý klimatizovaný byt s velkou jihozápadní předzahrádkou a 1 parkovacím stáním je součástí dokončeného nízkoenergetického rezidenčního projektu Nad Přehradou. Lokalita poskytuje blízkost přírody i kompletní občanskou vybavenost včetně bohatého sportovního vyžití.

Interiér nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a navazující zahradu, 3 ložnice (1 též s přístupem na terasu/zahradu), předsíň, koupelnu (vana se sprchovou zástěnou, umyvadlo, přípojka na pračku, WC) a samostatnou toaletu.

Díky praktickému rohovému umístění nemá byt přímé sousedy, což zaručuje perfektní klid. K vybavení patří podlahy z voděodolného laminátu, plastová okna s dvojskly a bezpečnostní folií, velké vestavěné skříně, uzamykatelné francouzské okno v dětské ložnici, příprava na venkovní rolety, kuchyňská linka německé výroby s vysoce úspornými spotřebiči (Ariston XL indukční varná deska, lednice Bosch, trouba Siemens), satelit, bezpečnostní vstupní dveře (třída 5), alarm. Vytápění centrální, klimatizace zabudovaná. Dům střeží bezpečnostní kamera. Na oplocené zahradě s výhledem do dálky jsou ovocné stromy (třešeň, višeň), okrasné růže a další upravená zeleň. V kupní ceně je zahrnuto 1 parkovací stání a sklep , možnost využití dalšího venkovního stání na uzavřeném parkovišti. Obyvatelé projektu mají možnost užívat tělocvičnu ve vedlejším domě nebo dětské hřiště se vstupem na čip.

V místě je vše potřebné pro pohodlné bydlení. Základní škola 3 minuty chůze, několik mateřských škol (včetně mezinárodní školky), supermarkety, restaurace, pošta, bankomaty, lékaře a lékárny. Pár metrů od domu začíná rozlehlý Hostivařský lesopark, k přehradě je to pár minut chůze. Kousek je také golfový klub. Dopravní spojení zajišťují autobusy ke stanici metra linky A Skalka, linky C Háje, k zastávce tramvaje nebo k nádraží Hostivař, odkud trvá cesta vlakem na Hlavní nádraží jen 15 minut.

Interiér 88 m2, terasa 16 m2, zahrada 200 m2, sklep 3,2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 104 m2
Terasa 16 m2
Zahrada 200 m2
Parkování 1 parkovací místo
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29881

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.