Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 5 + 1, Pplk. Sochora , Holešovice - Praha 7 | 8

Byt 5 + 1

Interiér 154 m2

Praha 7, Holešovice, Pplk. Sochora

12 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný byt se zachovanými původními prvky je umístěn ve 2. podlaží činžovního domu s výtahem. Lokalita nedaleko Stromovky přezdívaná Malý Berlín má kompletní občanskou vybavenost a rychlou dopravní dostupnost.

Dispozice se skládá z jižně orientovaného obývacího pokoje propojeného dvoukřídlými prosklenými dveřmi s pracovnou, dále 2 ložnic do dvora, 3. ložnice do ulice, kuchyně, velké vstupní haly, koupelny (vana, WC, bidet, sprchový kout, přípojka na pračku), komory, šatny a samostatné toalety.

Okna jsou špaletová (do ulice) a plastová (do dvora), dveře původní včetně klik, na podlahách parkety. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. K bytu přísluší zděný sklep. Interiér vyžaduje rekonstrukci (poslední úprava před cca 20 lety). Vytápění z centrální kotelny v domě. Byt je v družstevním vlastnictví. Možnost pronájmu parkování pár kroků od domu.

V pěším dosahu jsou veškeré služby: základní škola pár kroků od domu, mateřská o kousek dále stejně jako nové ochodní centrum Stromovka a plno malých obchůdků, restaurace, kavárny, poliklinika a lékárny. 2 minuty chůze je stanice metra a zastávka tramvají Vltavská. V místě je také mnoho možností kulturního vyžití, je zde divadlo, artové kino a Národní galerie. Krátkou procházkou lze dojít do rozlehlého lesoparku Stromovka.

Interiér 154 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 12 750 000 Kč / 478 245 €
Celková plocha 154 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29980

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.