Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 1
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 2
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 3
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 4
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 5
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 6
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 7
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 8
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 9
Byt 2 + kk, Ke Dvoru, Vokovice - Praha 6 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 82 m2, terasa 8 m2

Praha 6, Vokovice, Ke Dvoru

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Atraktivní byt s lodžií s výhledem do zeleně je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu Šárecký dvůr s 51 byty, který jedinečným způsobem kombinuje moderní architekturu s elegantním historickým stylem původních zachovaných staveb. Uzavřený komplex nabídne 24hodinovou recepci, bezpečnou podzemní garáž, kamerový systém a krásně upravený privátní park.

Dominantou bytu ve 2. nadzemním podlaží je velkorysý obývací pokoj s propojenou kuchyní, jídelnou a vstupem na východní lodžii. Další součástí je ložnice s en-suite koupelnou, vstupní hala, samostatná toaleta a komora.

Standard vybavení zahrnuje dvouvrstvé dubové podlahy značky BARKOTEX, velkoformátové obklady a dlažbu, dřevěná okna s izolačním trojsklem stíněné venkovními hliníkovými žaluziemi, interiérové dýhované dveře nejvyšší kvality od firmy Hanák, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty značek Hüppe, Laufen (série Kartell) a Hansgrohe, na lodžiích dřevoplastové rošty a skleněná zábradlí. Vytápění a ohřev vody centrálním plynovým kotlem. K bytu přísluší 1 garážové stání a sklep.

Příjemná lokalita Prahy 6 nabízí veškerou občanskou vybavenost, množství zeleně a blízkost centra i letiště. Komplex se nachází kousek od vodní nádrže Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka: milovníci aktivního odpočinku tak mohou naplno využít prostředí vhodné pro cyklistické i pěší výlety, jogging nebo třeba i plavání či golf, v zimě bruslení. Vše důležité je na dosah ruky: obchody, školy, restaurace, lékařské ordinace. Stanice metra Nádraží Veleslavín s rychlým spojením do centra je vzdálena pár minut chůze a k letišti Václava Havla lze dojet přibližně za 10 minut.

Podlahová plocha dle NOZ 81,8 m2, lodžie 7,7 m2.

Plocha bytů 2+kk se pohybuje od od 66 do 89 m2.

Pro více informací k dalším bytům v projektu kontaktujte naši kancelář.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 90 m2
Terasa 8 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30022

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.