Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 6

Byt 4 + kk

Interiér 115 m2, balkon 11 m2

Praha 6, Břevnov, Na Petřinách

Prvotřídní bezbariérový byt s balkonem je součástí nově vznikajícího komorního viladomu Na Petřinách 7 v oblíbené části Prahy 6 Břevnov jen kousek od Ořechovky. Skvělé spojení tramvají i metrem, rychlý dosah centra i letiště, veškerá občanská vybavenost a blízkost zeleně a sportovního vyžití. Dokončení je plánované na jaro 2020.

Dispozici bytu v 1. patře bude tvořit jihovýchodně orientovaný obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice, 2. ložnice, pracovna, 2 koupelny, vstupní hala, šatna, samostatná toaleta a komora. Obývací pokoj bude mít vstup na balkon.

Pocit volného prostoru a dostatku vzduchu umocní téměř třímetrová výška stropů a velkoplošná okna „od podlahy ke stropu“. K vysokému standardu budou patřit dubové podlahy, podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, povrch balkonu z tropického dřeva, bezfalcové dveře, příprava na klimatizaci, špičkové sanitární vybavení nebo bezpečnostní vstupní dveře (třída 3). K bytu je možné přikoupit velkou sklepní kóji a až 2 garážová stání (nyní dle vlastního výběru). Obyvatelům je k dispozici společná zahrada s místem pro grilování, relaxačními zónami nebo pískovištěm navržená vyhlášeným atelierem zahradní architektury Flera.

V pěším dosahu jsou kompletní občanská vybavenost včetně pošty, jeslí, mateřské a základní školy i gymnázia stejně jako zastávka tramvaje a stanice metra linky A. V blízkosti je též poliklinika a nemocnice. Možnosti aktivního odpočinku poskytuje nedaleká Ladronka a Obora Hvězda, tenisové kurty nebo pár minut jízdy vzdálený zimní stadion. K procházkám láká poklidná Břevnovská klášterní zahrada. Pohodlí zdejšího života zvyšují též nákupní možnosti od malých farmářských obchůdků a pekařství po samoobsluhy a supermarkety.

Podlhová plocha dle NOZ 115 m2, interiér 105,07 m2, balkon 10,75 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 126 m2
Balkon 11 m2
Parkování Možnost přikoupit garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30072
Informace o projektu Na Petřinách 7

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.