Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 4 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 6

Byt 4 + kk

Interiér 115 m2, balkon 11 m2

Praha 6, Břevnov, Na Petřinách

13 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Prvotřídní bezbariérový byt s balkonem je součástí nově vznikajícího komorního viladomu Na Petřinách 7 v oblíbené části Prahy 6 Břevnov jen kousek od Ořechovky. Skvělé spojení tramvají i metrem, rychlý dosah centra i letiště, veškerá občanská vybavenost a blízkost zeleně a sportovního vyžití. Dokončení je plánované na jaro 2020.

Dispozici bytu v 1. patře bude tvořit jihovýchodně orientovaný obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice, 2. ložnice, pracovna, 2 koupelny, vstupní hala, šatna, samostatná toaleta a komora. Obývací pokoj bude mít vstup na balkon.

Pocit volného prostoru a dostatku vzduchu umocní téměř třímetrová výška stropů a velkoplošná okna „od podlahy ke stropu“. K vysokému standardu budou patřit dubové podlahy, podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, povrch terasy z tropického dřeva, bezfalcové dveře, příprava na klimatizaci, špičkové sanitární vybavení nebo bezpečnostní vstupní dveře (třída 3). K bytu je možné přikoupit velkou sklepní kóji a až 2 garážová stání (nyní dle vlastního výběru). Obyvatelům je k dispozici společná zahrada s místem pro grilování, relaxačními zónami nebo pískovištěm navržená vyhlášeným atelierem zahradní architektury Flera.

V pěším dosahu jsou kompletní občanská vybavenost včetně pošty, jeslí, mateřské a základní školy i gymnázia stejně jako zastávka tramvaje a stanice metra linky A. V blízkosti je též poliklinika a nemocnice. Možnosti aktivního odpočinku poskytuje nedaleká Ladronka a Obora Hvězda, tenisové kurty nebo pár minut jízdy vzdálený zimní stadion. K procházkám láká poklidná Břevnovská klášterní zahrada. Pohodlí zdejšího života zvyšují též nákupní možnosti od malých farmářských obchůdků a pekařství po samoobsluhy a supermarkety.

Podlhová plocha dle NOZ 115 m2, interiér 105,07 m2, balkon 10,75 m2.

Prodejní cena 13 990 000 Kč / 541 409 €
Celková plocha 126 m2
Balkon 11 m2
Parkování Možnost přikoupit garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30072
Informace o projektu Na Petřinách 7

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.