Byt 2 + kk, Dolní Chaloupky  , Záběhlice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Dolní Chaloupky  , Záběhlice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Dolní Chaloupky  , Záběhlice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Dolní Chaloupky  , Záběhlice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Dolní Chaloupky  , Záběhlice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Dolní Chaloupky  , Záběhlice - Praha 10 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 59 m2, terasa 13 m2

Praha 10, Záběhlice, Dolní Chaloupky

7 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba bytu s prostornou jižní terasou je součástí komorní rezidence právě vznikající ve svahu nad údolím říčky Botič. V místě plném zeleně, s poklidnou, až vesnickou atmosférou, a přitom v rychlém dosahu všech služeb. Předpokládaný termín dokončení jaro 2019.

Dispozici bytu v 1. patře bude tvořit obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a navazující terasou, na kterou lze vstoupit i z ložnice. Dále zde bude vstupní hala, koupelna (vana, umyvadlo, topný žebřík) a samostatná toaleta.

Součástí standardu je dvouvrstvá dřevěná podlaha (v koupelně velkoplošná dlažba), hliníková okna s izolačními dvojskly, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3) a vnitřní dveře lakované bezfalcové. Centrální energeticky úsporné vytápění tepelným čerpadlem země-vzduch, v bytě bude podlahové topení a chlazení. Dům bude vybaven kamerovým systémem. K jednotce přísluší praktická úložná místnost umístěná hned vedle bytu. Garážové stání je možné za příplatek.

Ulička, v níž je projekt situován, slouží především zdejším rezidentům, takže je zde téměř nulová doprava. V blízkém okolí je široké spektrum služeb včetně obchodů, restaurací či škol. Snadné dopravní spojení zajišťuje autobus, jehož zastávka je umístěna tři minuty chůze od domu, cesta ke stanici metra linky A Strašnická trvá 9 minut. Okolí vyniká množstvím historických památek, zeleně i sportovišť. K výletům zve oblast Hamerského rybníka, turistická stezka podél Botiče nebo nedaleký velký přírodní park s Hostivařskou přehradou.

Interiér 59,5 m2, terasa 12,5 m2, sklep 4 m2.

Prodejní cena 7 000 000 Kč / 272 904 €
Celková plocha 72 m2
Terasa 13 m2
Parkování Garážové stání je možné za příplatek.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30279
Informace o projektu Záběhlické výhledy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.