Byt 2 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 5

Byt 2 + kk

Interiér 54 m2, terasa 14 m2

Praha 10, Záběhlice

7 910 850 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Novostavba bytu s prostornou jižní terasou je součástí komorní rezidence právě vznikající ve svahu nad údolím říčky Botič. V místě plném zeleně, s poklidnou, až vesnickou atmosférou, a přitom v rychlém dosahu všech služeb.

Dispozici bytu v 2. patře tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a navazující terasou, na kterou lze vstoupit i z ložnice. Dále zde bude vstupní hala, koupelna (vana, umyvadlo, topný žebřík) a samostatná toaleta.

Součástí standardu je dvouvrstvá dřevěná podlaha (v koupelně velkoplošná dlažba), hliníková okna s izolačními dvojskly, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3) a vnitřní dveře lakované bezfalcové. Centrální energeticky úsporné vytápění tepelným čerpadlem země-vzduch, v bytě bude podlahové topení a chlazení. Dům bude vybaven kamerovým systémem. K jednotce přísluší praktická úložná místnost umístěná hned vedle bytu. Garážové stání je možné za příplatek.

Ulička, v níž je projekt situován, slouží především zdejším rezidentům, takže je zde téměř nulová doprava. V blízkém okolí je široké spektrum služeb včetně obchodů, restaurací či škol. Snadné dopravní spojení zajišťuje autobus, jehož zastávka je umístěna tři minuty chůze od domu, cesta ke stanici metra linky A Strašnická trvá 9 minut. Okolí vyniká množstvím historických památek, zeleně i sportovišť. K výletům zve oblast Hamerského rybníka, turistická stezka podél Botiče nebo nedaleký velký přírodní park s Hostivařskou přehradou.

Interiér 54,3 m2, terasa 13,5 m2, sklep 4,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 7 910 850 Kč / 296 509 €
Celková plocha 68 m2
Terasa 14 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30279

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.