Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Záběhlice - Praha 10 | 8
REAL-TIME VIDEOPROHLÍDKA

Byt 3 + kk

Interiér 89 m2, terasa 42 m2

Praha 10, Záběhlice

Novostavba bytu s prostornou jihovýchodní terasou je součástí komorního projektu Záběhlické výhledy, který právě vzniká ve svahu nad údolím říčky Botič. V místě plném zeleně, s poklidnou, až vesnickou atmosférou, a přitom v rychlém dosahu všech služeb.

Dispozici bytu ve 3. patře bude tvořit obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou, navazující terasa a dvě ložnice. Dále zde bude vstupní hala, koupelna (vana, umyvadlo, WC, topný žebřík), samostatná toaleta a technická místnost. Obývací pokoj a 2 obytné místnosti budou propojeny s terasou.

Součástí standardu je dvouvrstvá dřevěná podlaha (v koupelně velkoplošná dlažba), hliníková okna s izolačními dvojskly, vstupní bezpečnostní dveře (třída 3) a vnitřní dveře lakované bezfalcové. Centrální energeticky úsporné vytápění tepelným čerpadlem země-vzduch, v bytě bude podlahové topení a chlazení. Dům bude vybaven kamerovým systémem. K jednotce přísluší praktická úložná místnost umístěná hned vedle bytu. Garážové stání je možné za příplatek.

Ulička, v níž je projekt situován, slouží především zdejším rezidentům, takže je zde téměř nulová doprava. V blízkém okolí je široké spektrum služeb včetně obchodů, restaurací či škol. Snadné dopravní spojení zajišťuje autobus, jehož zastávka je umístěna tři minuty chůze od domu, cesta ke stanici metra linky A Strašnická trvá 9 minut. Okolí vyniká množstvím historických památek, zeleně i sportovišť. K výletům zve oblast Hamerského rybníka, turistická stezka podél Botiče nebo nedaleký velký přírodní park s Hostivařskou přehradou.

Interiér 88,9 m2, terasa 42 m2, sklep 4,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 131 m2
Terasa 42 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30282

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.