Byt 2 + kk, Harrachov - Semily | 1
Byt 2 + kk, Harrachov - Semily | 2
Byt 2 + kk, Harrachov - Semily | 3
Byt 2 + kk, Harrachov - Semily | 4
Byt 2 + kk, Harrachov - Semily | 5

Byt 2 + kk

Interiér 51 m2, balkon 2 m2

Semily, Harrachov

3 864 173 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Podkrovní byt ve 4. nádzemním podlaží s krásným výhledem a orientací na jih je součástí novostavby komplexu horských apartmánů TRIO Harrachov, který právě vzniká na klidném místě u lesa a zároveň pár kroků od centra oblíbeného střediska. Prázdninový byt se může stát nejen druhým domovem, ale díky potenciálu následného pronájmu také zajímavou investiční příležitostí. Dokončení je naplánováno na léto r. 2020.

Dispozici bytu bude tvořit předsíň, prostorná obývací místnost s kuchyní, jídelnou a balkonem, ložnice a koupelna (vana, umyvadlo, WC).

Apartmán je k prodeji v dokončeném stavu, s přípravou na kuchyňskou linku a kompletním sanitárním zařízením. Ke standardu vybavení patří dřevěná podlaha (v koupelně keramická dlažba), dřevěná okna s tepelně a akusticky izolačními trojskly a bezpečnostní izolační vstupní dveře. Vytápění bude plynové centrální. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji ideální k uskladnění kol, lyží a dalšího sportovního či dětského vybavení. Garážové stání je možné přikoupit.

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní infrastrukturou a vynikajícími podmínkami pro široké sportovní vyžití v průběhu celého roku. Komplex je umístěn u potoka a lesa na úpatí vrchu Hřebínek, 200 metrů od lanovky a sjezdovky. V pěším dosahu (600 m) je i stanice lanovky vedoucí na oblíbenou Čertovu horu. K dalším snadno dostupným aktivitám patří golf (9jamkové hřiště s indoor simulátorem), bobová dráha, lanové centrum, koupaliště, krytý bazén nebo paragliding. Hlavní promenáda je blízko, ale zároveň neruší. U budoucího komplexu je restaurace, další se nacházejí v těsné blízkosti stejně jako potraviny, pošta nebo bankomaty. K zajímavostem městečka patří Mamutí skokanský můstek, sklářské nebo ski muzeum či úchvatné Mumlavské vodopády. Z Prahy je Harrachov vzdálen necelé 2 hodiny pohodlné jízdy.

Celková podlahová plocha 50,30 m2, balkon 2,25 m2, sklep.

Prodejní cena 3 864 173 Kč / 148 622 €
Celková plocha 53 m2
Balkon 2 m2
Parkování Parkování za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30570
Informace o projektu TRIO Harrachov

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.