Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 1
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 2
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 3
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 4
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 5
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 6
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 7
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 8
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 9
Byt 4 + kk, Hilleho, Brno - střed - Brno | 10

Byt 4 + kk

Interiér 172 m2, terasa 21 m2

Brno, Brno - střed, Hilleho

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný byt s terasou se nachází na klidném místě přímo u parku Lužánky v nejatraktivnější brněnské lokalitě Černá Pole. Byt je součástí projektu Hilleho 6, jež spočívá v kompletní rekonstrukci reprezentativního činžovního domu v historizujícím stylu. Vznikne zde 17 bytových jednotek, které budou odpovídat současným nárokům na bydlení a zároveň si uchovají dobovou atmosféru. Dokončení je plánováno na červenec 2019.

Dispozici bytu v 5. podlaží přístupném výtahem bude tvořit 75metrový obytný prostor s kuchyní, jídelnou a přilehlou terasou, dále 3 ložnice, 2 koupelny, samostatná toaleta, 2 šatny, předsíň a chodba.

Projekt rekonstrukce nájemního domu stavitele F. A. Dvořáka probíhá podle návrhu studia A77 architekti, kteří se mj. zaměřují na rekonstrukce památek a sakrálních staveb. K vysokému standardu vybavení budou patřit trojvrstvé dubové parkety, vyhřívaná dlažba z přírodního kamene, dřevěná kastlová okna s izolačními skly (do dvora eurookna), ateliérová střešní okna, historizující masivní kazetové dveře nebo sanitární zařízení prémiových značek Duravit, Knief, Aet, Geberit a Lavare. Vytápění bude plynovým kondenzačním kotlem a bude zde příprava na chlazení. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji, obyvatelé budou mít přístup do zeleného vnitrobloku.

Dům stojí v boční klidné ulici v důstojné městské čtvrti Černá Pole s množstvím historických staveb a vzrostlých stromů. Přímo u náměstí 28. října, v těsné blízkosti parku Lužánky a nedaleko vily Tugendhat i středu města, který je dostupný pěšky nebo 1 zastávku tramvají. V okolí je kompletní občanská vybavenost: školy všech stupňů, restaurace, bary, kavárny, pošta, obchody, ale též například Městské divadlo.

Interiér 172.4 m2, terasa 20,6 m2, sklep 10,2 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 193 m2
Terasa 21 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30779
Informace o projektu Hilleho 6

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.