Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 9
Byt 2 + kk, V Kapslovně, Žižkov - Praha 3 | 10

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2, lodžie 3 m2

Praha 3, Žižkov, V Kapslovně

7 700 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt se 2 lodžiemi a garážovým stáním je umístěn v 6. podlaží bytového domu v klidné lokalitě přímo u upraveného parku a v rychlém dosahu MHD i občanské vybavenosti.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na lodžii, ložnice s lodžií, koupelna (vana, umyvadlo, WC a přípojka na pračku), komora a předsíň.

Součástí vybavení je kompletní kuchyňská linka se spotřebiči Electrolux, laminátové podlahy, dlažba a plastová okna s vnitřními žaluziemi. Vytápění centrální. K jednotce přísluší garážové stání.

V těsném okolí jsou obchůdky, kavárny, jesle, mateřské a základní školy i gymnázium a vysoká škola. Dopravní spojení s centrem zajišťují autobusy, cesta k přestupní stanici metra Florenc trvá 5 minut. V pěším dosahu je též tramvajová zastávka, odkud jezdí velké množství spojů do centra i třeba ke stanicím metra Želivského nebo Palmovka. Sousedním rozlehlým parkem Vrch sv. Kříže, nazývaným Parukářka, vede cyklostezka, je zde dětské hřiště, hospůdka i piknikové místo.

Interiér 61 m2, lodžie 3 m2 (2 x 1.5 m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 7 700 000 Kč / 301 961 €
Služby 4 214 Kč
Celková plocha 63 m2
Lodžie 3 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30837

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.