Byt 2 + kk, Beroun | 1
Byt 2 + kk, Beroun | 2
Byt 2 + kk, Beroun | 3
Byt 2 + kk, Beroun | 4
Byt 2 + kk, Beroun | 5

Byt 2 + kk

Interiér 49 m2, balkon 10 m2

Beroun

Byt 2+kk s jihozápadně orientovaným balkonem, v atraktivní lokalitě pár minut chůze od centra Berouna, přitom však na dosah překrásné přírody CHKO Křivoklátsko a Český Kras. Nově vznikající bytový dům, ve kterém se jednotka nachází, tak bude těžit z veškerých výhod rychle se rozvíjejícího města ze všech stran obklopeného lesy a mnoha přírodními a historickými památkami, stejně jako ze snadné dopravní dostupnosti do Prahy a Plzně.

Tento byt ve 4. nadzemním podlaží bude tvořen obývacím pokojem s přípravou pro kuchyni, jídelním prostorem a vstupem na balkon, ložnicí s en-suite koupelnou, komorou a předsíní.

K vybavení budou patřit plovoucí laminátové podlahy s bílou obvodovou lištou, keramické obklady, dlažba a olejová malba, plastová okna s dvojskly a přípravou pro venkovní žaluzie, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, kouřová čidla, domácí telefon. Kupní cena bytu zahrnuje 2 venkovní parkovací stání.

Beroun nabízí kromě výborného dopravního spojení do Prahy (40 minut vlakem, 20 minut autem k nejbližší stanici metra) také skvělou občanskou vybavenost a nepřeberné příležitosti k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Město je ze všech stran obklopeno lesy, hrady, zříceninami a dalšími výletními místy, ať už jde o CHKO Křivoklátsko, Český Kras, Karlštejn, Koněpruské jeskyně nebo jiné památky. V ryychlé dojezdové vzdálenosti se nacházejí hned tři golfová hřiště - Beroun Golf Resort, Botanica a Albatross, jenž je členem European Tour Destination. K dispozici je výběr mateřských, základních i středních škol, restaurace, aquapark, moderní sportovní středisko s lezeckou stěnou a další služby.

Interiér 58,5 m2, balkon 9,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 59 m2
Balkon 10 m2
Parkování 2 venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30994

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.