Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 8
Penthouse

Byt 3 + kk

Interiér 117 m2, terasa 73 m2

Praha 6, Břevnov, Nad Tejnkou

29 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Penthouse s prostornou terasou s úžasným výhledem a 2 garážovými stáními je umístěn ve 3. podlaží domu s pouhými 3 bytovými jednotkami. Dům je součástí moderního rezidenčního komplexu, který disponuje společným fitness a 24hodinovou recepcí. Komplex se nachází u oblíbeného parku Ladronka a památkové zóny Tejnka s nezaměnitelným geniem loci a s minimální dopravou.

Dispozici tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyň, 2 ložnice, 2 koupelny a vstupní hala. Všechny obytné místnosti mají vstupy na terasu s panoramatickým výhledem na Prahu.

Byt je předáván ve stavu white walls, tj. před dokončením finálních povrchů a instalací zařizovacích předmětů (podlah, obkladů, sanitárního vybavení, dveří atd.). K vybavení patří podlahové topení, klimatizace LG, velkoformátová okna s automatickými předokenními žaluziemi, inteligentní systém domácnosti a centrální vypínač. K jednotce přísluší 2 garážová stání přístupná „suchou nohou“ výtahem, dům má společný sklep.

Místo umožňuje klidné bydlení s mnoha příležitostmi ke sportu i relaxaci. Výborná dostupnost do centra i na letiště, a to autem i MHD. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně mezinárodních školek a prestižních škol, 5 minut autem je také nemocnice s dětskou pohotovostí. Díky množství zeleně, převládajícím západním větrům a absenci zdrojů znečistění je toto jedna z lokalit s nejčistším vzduchem v Praze.

Interiér 116,5 m2, terasa 73,7 m2.

Prodejní cena 29 000 000 Kč / 1 133 698 €
Celková plocha 190 m2
Terasa 73 m2
Parkování 2 garážová stání v ceně
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31043

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.