Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 8
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 9
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 101 m2, lodžie 7 m2

Praha 6, Břevnov, Nad Tejnkou

13 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Právě dokončený byt se zasklenou lodžií je umístěn ve 3. podlaží moderního bytového domu v developerském projektu La Crone od zkušených architektů z Atelieru 8000. Projekt je zasazen do zeleně v těsném sousedství oblíbeného parku Ladronka a městské památkové zóny Tejnka s nezaměnitelným geniem loci.

Dispozice nabízí 40metrový obytný prostor s kuchyní, jídelnou a zasklenou lodžií. Dále je zde hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, sdílená koupelna a velká vstupní hala.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátová dřevohliníková okna, podlahové konvektory a vyhřívanou dlažbu v koupelnách. Vytápění domu zajišťuje centrální plynový kondenzační kotel. Vstupní dveře jsou protipožární bezpečnostní (tř. 2). Skleněné zábradlí lodžie neruší výhled ani nebrání přístupu světla. Součástí kupní ceny je sklep a výlučné právo užívání garážového stání. V domě je kočárkárna.

Projekt poskytuje velmi klidné bydlení s mnoha příležitostmi ke sportu i relaxaci. Díky množství zeleně a převládajícím západním větrům je zde jedna z lokalit s nejčistším vzduchem v Praze. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně mezinárodních školek a prestižních škol, 5 minut autem je také nemocnice s dětskou pohotovostí. Dopravní spojení s centrem zajišťují tramvaje, zastávka je vzdálena cca 200 m. Místo má výhodnou polohu pro cesty autem na letiště.

Interiér 101,4 m2, lodžie 6,7 m2.

Prodejní cena 13 500 000 Kč / 540 865 €
Celková plocha 108 m2
Lodžie 7 m2
Parkování garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31079

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.