Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 1 + kk, Holečkova, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 28 m2

Praha 5, Smíchov, Holečkova

Právě dokončená garsoniéra ve 4. podlaží Rezidence Palata, jejíž charakter stvořil přední český architekt Jan Šesták ze studia deyl-šesták-architekti. Dům stojí v atraktivní lokalitě nedaleko zahrady Kinských, parku Sacré Coeur a smíchovského centra Anděl.

Dispozici tvoří obytný prostor s přípravou na kuchyň, předsíň a koupelna (vana, umyvadlo, WC). K bytu patří zděný sklep s přípojkou na pračku (o podlaží níže).

Součástí vybavení je dřevěná plovoucí podlaha, velkoformátová dlažba v koupelně, dřevěná eurookna s izolačními dvojskly s externími hliníkovými žaluziemi na el. ovládání, bezfalcové dveře nadstandardní výšky 210 cm s magnetickým zámkem, vstupní protipožární a bezpečnostní dveře (tř. 3) a domovní videotelefon. Vytápění z centrální plynové kotelny v domě. Vstup do domu je na bezdotykový čip. Obyvatelé mají právo využívat společnou zahradu.

Projekt je zasazen do tradiční rezidenční oblasti s dostatkem obchodů a dalších služeb a s perfektní dopravní obslužností. 4 minuty jízdy tramvají je vzdálena stanice metra a obchodně-zábavní centrum Anděl. V blízkosti je velké množství upravených parků, například Klamovka, Petřínské sady nebo Bertramka, nedaleko je též Ladronka.

Celková plocha 28,27 m2, sklep 3,41 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 28 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31081

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.