Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 9
Byt 2 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 75 m2, terasa 27 m2, zahrada 436 m2

Beroun, Vysoký Újezd

6 300 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní byt se zahradou se nachází v novostavbě nízkoenergetického dvoupodlažního domu se 3 bytovými jednotkami. Světlý a vzdušný dům vonící dřevem stojí v obci nedaleko Prahy, přímo u golfového resortu.

Z volného prostoru budoucí kuchyně, jídelny a obývacího pokoje lze vyjít na terasu a do zahrady. Dále je zde ložnice, prostorná vstupní hala a koupelna.

Ve dřevostavbě rakouské značky Griffner byly použity výhradně přírodní materiály. Byt je nabízen v dokončeném stavu. Velkoformátová okna jsou hliníková s trojskly, stíněná venkovními elektrickými žaluziemi. Vstupní dveře jsou protipožární s protihlukovým prahem. V obývacím pokoji je vysoce moderní stropní klimatizace. Podlahové vytápění elektrické odporové, termostaty jsou ve všech místnostech. Koupelnová sanita je značek Geberit, Rako a Hansgrohe, ohřev vody bojlerem (s možností přídavného čerpadla). Součástí vybavení je též zabezpečovací zařízení. Parkování pod plánovaným přístřeškem (carport), další stání na pozemku.

V právě vznikající vilové čtvrti postupně přibývají obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy nabízí především golfové vyžití: vyhlášený resort Albatross, splňující standardy EGA a pořádající i mezinárodní turnaje, je hned u domu. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Interiér 74,8 m2, terasa 27,08 m2, zahrada 436 m2. (Výměra zahrady je v tuto chvíli orientační, k potvrzení skutečné výměry dojde až po jejím zaměření pro prohlášení vlastníka.)

Prodejní cena 6 300 000 Kč / 246 286 €
Celková plocha 102 m2
Terasa 27 m2
Zahrada 436 m2
Parkování Carport (parkování pod přístřeškem)
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31083
Informace o projektu Apartmány Vysoký Újezd

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.