Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 9
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 10
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 11
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 115 m2, terasa 27 m2, zahrada 386 m2

Beroun, Vysoký Újezd

8 640 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zahradní byt je umístěn v novostavbě bytového domu s pouhými 3 jednotkami, stojící přímo u golfového resortu nedaleko Prahy. Díky velkým proskleným plochám propouštějícím množství světla a díky použití výhradně přírodních materiálů vládne v interiéru velmi příjemná atmosféra.

Obytný prostor s budoucí kuchyní a jídelnou má vstup na terasu, na kterou navazuje zahrada. Skleněnou příčkou je od obývacího pokoje oddělen pokoj. Dále je zde ložnice, vstupní hala a koupelna.

Nízkoenergetická dřevostavba je rakouské značky Griffner. Byt je nabízen v dokončeném stavu. Velkoformátová okna jsou hliníková s trojskly, stíněná venkovními elektrickými žaluziemi. Vstupní dveře protipožární s protihlukovým prahem. Součástí vybavení je vysoce moderní stropní klimatizace a zabezpečovací zařízení. Podlahové vytápění elektrické odporové, termostaty jsou ve všech místnostech. Koupelnová sanita je značek Geberit, Rako a Hansgrohe, ohřev vody bojlerem (s možností přídavného čerpadla). Parkování pod plánovaným přístřeškem (carport), další stání na pozemku.

V právě vznikající vilové čtvrti postupně přibývají obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy nabízí především golfové vyžití: vyhlášený resort Albatross, splňující standardy EGA a pořádající i mezinárodní turnaje, je hned u domu. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Interiér 114,64 m2, terasa 27,29 m2, zahrada 386 m2. (Výměra zahrady je v tuto chvíli orientační, k potvrzení skutečné výměry dojde až po jejím zaměření pro prohlášení vlastníka.)

Prodejní cena 8 640 000 Kč / 338 691 €
Celková plocha 142 m2
Terasa 27 m2
Zahrada 386 m2
Parkování Parkování pod přístřeškem
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31084
Informace o projektu Apartmány Vysoký Újezd

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.