Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 8
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 9
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 10
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 11
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 12
Byt 3 + kk, Vysoký Újezd - Beroun | 13
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 115 m2, terasa 133 m2, zahrada 254 m2

Beroun, Vysoký Újezd

11 350 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Penthouse s velkou terasou je součástí právě dokončeného komorního bytového domu obklopeného velkou zahradou. Do posledního detailu promyšlená nízkoenergetická stavba z kvalitních a zcela přírodních materiálů klade důraz na práci se světlem, otevřený prostor a dostatek vzduchu. Dům stojí přímo u vyhlášeného golfového resortu kousek od Prahy.

Hlavní dění je soustředěno do velkého obytného prostoru s budoucí kuchyní, jídelnou a částečně krytou rozlehlou terasou, kam lze vstoupit i z ložnice. Dále jsou zde 2 koupelny a vstupní hala.

Dřevostavba je rakouské výroby značky Griffner. Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy Admonter z kartáčovaného dubu, velkoformátová hliníková okna s trojskly, stíněná venkovními elektrickými žaluziemi, celoskleněné interiérové dveře, vstupní dveře protipožární s protihlukovým prahem, vysoce moderní stropní klimatizace, podlahové vytápění elektrické odporové (s termostaty ve všech místnostech), kuchyně italské výroby a zabezpečovací zařízení. V případě zájmu je možné ponechat v interiéru designová svítidla. Koupelnová sanita je značek Geberit, Rako a Hansgrohe, ohřev vody bojlerem (s možností přídavného čerpadla). Parkování pod plánovaným přístřeškem (carport), další stání na pozemku.

V právě vznikající vilové čtvrti postupně přibývají obchody, restaurace a další služby. Velmi klidná lokalita vzdálená autem 15 minut od Prahy nabízí především golfové vyžití: vyhlášený resort Albatross, splňující standardy EGA a pořádající i mezinárodní turnaje, je hned u domu. V místě je základní občanská vybavenost (například pošta, restaurace nebo mateřská a základní škola). Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín trvá necelou půlhodinu, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 3 minuty jízdy autem.

Interiér 102,18 m2, terasa 132,9 m2, zahrada 254 m2. (Výměra zahrady je v tuto chvíli orientační, k potvrzení skutečné výměry dojde až po jejím zaměření pro prohlášení vlastníka.)

Prodejní cena 11 350 000 Kč / 443 706 €
Celková plocha 248 m2
Terasa 133 m2
Zahrada 254 m2
Parkování Parkování pod přístřeškem
Sklep Ne
PENB A
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31085
Informace o projektu Apartmány Vysoký Újezd

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.