Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, Vinohrady - Praha 10 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 54 m2

Praha 10, Vinohrady

Západně orientovaný byt je umístěn ve 2. podlaží činžovního domu stojícího v boční ulici pár kroků od zastávky tramvaje i parku Grébovka.

Dispozici tvoří ložnice, jídelna s kuchyňským koutem, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, přípojka na pračku, otopný žebřík), samostatná toaleta a předsíň.

Interiér byl v r. 2016 zrekonstruován. Okna jsou repasovaná špaletová s trojskly, podlaha masivní dubová. V bytě zůstaly zachovány původní kazetové dveře se skleněnými výplněmi. Kuchyňská linka je plně vybavena (sporák plynový). Vytápění plynovým kotlem Viessmann. K bytu přísluší sklep.

Byt se nachází v místě s bohatou občanskou vybaveností a rychlým dosahem centra: 5 minut jízdy vlakem je vzdáleno Hlavní nádraží, cesta tramvají na Václavské náměstí zabere čtvrt hodiny. V docházkové vzdálenosti je několik kaváren a restaurací, supermarket i malé obchody, lékárny, poliklinika, tenisová hala, zimní stadion nebo psí hřiště. 2 minuty chůze od domu začínají rozlehlé Havlíčkovy sady (Grébovky), kousek od domu vede pohodlná cyklostezka podél říčky Botič.

Interiér 54,6 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 54 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31202

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.