Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Soukenická, Nové Město - Praha 1 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 63 m2, terasa 26 m2

Praha 1, Nové Město, Soukenická

11 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Designový tichý byt s přístupem na terasu ve vnitrobloku se nachází v činžovním domě přímo v centru Prahy, v historické Petrské čtvrti nedaleko náměstí Republiky. Lokalita v pěším dosahu všech služeb i mnoha kulturních památek.

Byt je rozložen v několika úrovních. Vstupní podlaží tvoří zádveří, o něco výše je šatna. Na hlavním podlaží je obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jižní terasou. Dále je zde samostatná toaleta. Točité schodiště vede dolů do pracovny na niž navazuje ložnice a koupelna (sprchový kout, 2 umyvadla, WC, přípojka na pračku a sušičku).

Interiér vznikl podle návrhu architektonického a designového studia OOOOX. Podlahy jsou z kartáčovaného olejovaného dubu. Koupelna má dlažbu a mozaiku z mramoru, povrch stěn z blyštivé perlaty a umyvadlovou desku z italského umělého kamene Quarella. Kuchyňská linka je vybavena žulovou pracovní deskou a spotřebiči Miele a Siemens (vč. indukční varné desky a vinotéky). Podlahové vytápění po celé ploše (i ve sprchovém koutu). Okna jsou nová dřevěná, v bytě je zabezpečovací systém a požární hlásič.

Okolí nabízí veškerý komfort centra města: široké nákupní možnosti, výběr restaurací všech chutí, kavárny, kluby, kina, divadla i sportovní vyžití (například plavecké bazény, fitness centra nebo bowling). Tramvajová zastávka s několika spoji je kousek od domu, 200 metrů je stanice metra linky B Náměstí Republiky. Možnost relaxace v zeleni nabízí blízký park Lannova s dětským hřištěm, přes Štefánikův most s výhledem na Hradčany a lodě na Vltavě lze dojít (nebo dojet 1 zastávku tramvají) do rozlehlých Letenských sadů.

Interiér 62,82 m2, terasa 25,67 m2 (výlučné právo užívání pro tento a vedlejší byt).

Prodejní cena 11 900 000 Kč / 465 207 €
Služby 4 400 Kč
Celková plocha 89 m2
Terasa 26 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31286
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.