Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 7
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 8
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 9
Byt 3 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 130 m2, terasa 11 m2, balkon 7 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

17 550 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Vzdušný a světlý rohový byt se 2 krytými parkovacími místy, balkonem a terasou je umístěn v 5. podlaží rezidenčního paláce River Diamond. Komplex se rozkládá nedaleko rozhraní Karlína a Nového Města, v místě s kompletní občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením.

Z velkého obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou vedou vstupy na terasu i balkón. Obě ložnice (1 s en-suite koupelnou s vanou a 2. s přístupem na balkón) jsou od obytného prostoru odděleny chodbičkou. Dále je zde 2. koupelna (se sprchovým koutem), předsíň, úklidová komora a samostatná toaleta.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy s podlahovými konvektory, velkoformátová dřevěná eurookna s interiérovými žaluziemi či kompletní kuchyňskou linku. Součástí kupní ceny jsou 2 garážová stání a velký sklep, vše přístupné pohodlně výtahem. Rezidenci střeží nonstop recepce, atrium mezi bloky domů má parkovou úpravu.

Oblíbená čtvrť – původně první pražské předměstí byla nazvána Karlín na počest rakouské císařovny a české a uherské královny Karolíny Augusty Bavorské. Dříve omšelá industriální čtvrť postupně vykvetla do krásy a nyní splňuje nároky i těch, kteří vyhledávají prestižní bydlení s kompletními službami a těsnou blízkostí centra. Tam se lze snadno dostat nejen tramvajemi a metrem z blízké zastávky Karlínské náměstí, ale i pěšky. Přímo za domem je park s cyklostezkou. Potraviny, kavárny, bistra, restaurace, mateřská a základní škola i gymnázium, lékárna, poliklinika, obchůdky, množství kancelářských budov nebo kulturní prostory Karlínská kasárna či Forum Karlín, vše je v pěším dosahu. Cesty autem usnadňuje nedaleký nájezd na magistrálu.

Podlahová plocha 129,9 m2, terasa 11,1 m2, balkon 6,8 m2, sklep 8,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 17 550 000 Kč / 671 642 €
Celková plocha 148 m2
Terasa 11 m2
Balkon 7 m2
Parkování Dvě garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31323

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.