Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 48 m2, balkon 5 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Byt se dvěma balkóny a možností parkování je součástí moderní rezidence Korunní dvůr umístěné v oblíbené čtvrti Vinohrady, přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu metra.

Dispozici bytu ve 4. podlaží tvoří obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a balkónem, ložnice, koupelna a 2. balkón, samostatná toaleta a předsíň.

K vybavení patří dřevěné podlahy, francouzská okna s venkovními žaluziemi, kompletní kuchyňská linka, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory, zdrojem tepla je centrální kotelna. Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích. K jednotce přísluší sklep. K dokoupení dvě garážová parkovací stání. Rezidence vytvořená studiem CMC architects z bývalého měšťanského pivovaru má nonstop recepci, ostrahu a velké atrium s parkovou úpravou.

Lokalita nabízí perfektní spojení do centra, množství upravené zeleně a kompletní služby. Tramvajová zastávka s rychlými spoji k metru a do centra je téměř u domu (4 minuty jízdy na náměstí Míru, 9 minut na Karlovo náměstí). Stanice metra a obchodně-zábavní centrum Flora jsou vzdáleny 8 minut chůze. V těsné blízkosti funguje větší počet kaváren a restaurací včetně populárního lokálního pivovaru, jsou zde stylové obchody, ale také galerie nebo knihovna. Na nedalekém náměstí Jiřího z Poděbrad se konají vyhlášené farmářské trhy.

Interiér 48 m2, balkóny 5 m2, sklep 4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 53 m2
Balkon 5 m2
Parkování 2 garážové stání k dokoupení
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31644

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.