Byt 4 + kk, Phillimore Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 1
Byt 4 + kk, Phillimore Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 2
Byt 4 + kk, Phillimore Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 3
Byt 4 + kk, Phillimore Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 4
Byt 4 + kk, Phillimore Gardens, Kensington, W8 - Londýn | 5

Byt 4 + kk

Interiér 136 m2

Londýn, Kensington, W8, Phillimore Gardens

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Elegantní mezonetový byt situovaný ve druhém a třetím patře krásného bytového domu na Phillimore Gardens, v žádané oblasti Kensington v Západním Londýně.

Světlý interiér o třech ložnicích a dvou koupelnách nabízí výhledy na okolní zeleň i ostatní kouzelné domy na Phillimore Gardens. Ze vstupní haly vede krátké schodiště do pohodlného obývacího pokoje s krbem, kuchyně s vestavěnými spotřebiči a dřevěnými skříňkami na zakázku, a jídelního prostoru mezi nimi. Díky mnoha oknům je prostor dostatečně zaplněn denním světlem.
V patře se nachází odpočívadlo s vestavěnou knihovnou, tři samostatné ložnice a dvě koupeny (jedna se sprchou a druhá s vanou). Podél úzkého schodiště se skrývá pracovna s úložným prostorem.
V bytě jsou krásné dřevěné parkety, lakované dřevěné schodiště a bílé či tlumené pastelové omítky.

V okolí najdete Kensington High Street s několika obchody, módními butiky, restauracemi i kavárnami. Projít se můžete v blízké Kensingtonské zahradě a Holland Parku.

Interiér 136 m2. Byt je prodáván společností Strutt & Parker.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 136 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31698

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.