Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 83 m2, balkon 13 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Světlý klimatizovaný byt se třemi balkóny a možností parkování je součástí moderní rezidence Korunní dvůr, která vznikla v lukrativní čtvrti Vinohrady z původního měšťanského pivovaru.

Interiér bytu ve 4. podlaží tvoří velkoryse pojatý obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a třemi balkóny, dále ložnice s en-suite koupelnou a vstupem na jeden z balkónů, samostatná toaleta a předsíň. Aktuální dispozice je 2+kk a rozdělením obývacího pokoje může vzniknout druhá ložnice.

K vybavení patří dřevěné podlahy, francouzská okna s venkovními žaluziemi, klimatizační jednotky, kompletní kuchyňská linka, vestavěné úložné prostory, bezpečnostní dveře, videotelefon či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory, zdrojem tepla je centrální kotelna. Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích. K jednotce je možné přikoupit až dvě garážová stání. Součástí jednotky je sklep. Rezidence vytvořená studiem CMC architects z bývalého měšťanského pivovaru má nonstop recepci, ostrahu a velké atrium s parkovou úpravou.

Lokalita s množstvím zeleně a snadnou dostupností vyniká též šíří služeb. Tramvajová zastávka je téměř u domu (4 minuty jízdy na náměstí Míru, 9 minut na Karlovo náměstí). V pěším dosahu je stanice metra a obchodně-zábavní centrum Flora nebo náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se konají pravidelné farmářské trhy. V těsné blízkosti funguje množství kaváren a restaurací včetně populárního lokálního pivovaru, jsou zde stylové obchody, ale také galerie nebo knihovna.

Interiér 82 m2, balkóny 13 m2, sklep 4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 96 m2
Balkon 13 m2
Parkování 2 garážová stání k dokoupení
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31723

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.